SAMAVi

Information  Technology

Information  Technology

SAMAVi
▼ ‌‌ آخـرین نسـخه نرم‌افـزارهای مفـید و رایـگان
Download Free Software for Windows with 1-Click
Google


جستجو در کل اینترنت
در این سایت


Your  Information


Translation
! For Download Use The Original IP and Language SAMAVi Safe Web 
 SAMAVi.info %100 Safe Site SAMAVi QR_Code SAMAVi SPACEIRAN  

 

Turbo C یک محیط برنامه نویسی زبان  ++C / C می باشد که جهت آموزش، توسط برنامه نویسان، اساتید و دانشجویان زیاد مورد استفاده قرار میگیرد.

 

اگر قصد یادگیری زبان و  ++C  را دارید بدانید که کامپایلر Turbo C یکی از بهترین و قویترین نرم افزرهای آموزش این زبان است؛ از ویژگی های منحصر به فرد آن می توان به حجم بسیار پایین این نرم افزار، کامپایل و مشاهده نتیجه عملکرد شما و سادگی محیط اجرای آن اشاره کرد.

 

 

Turbo C : یکی از کامپایلرهای قدیمی زبان برنامه نویسی C است اما با وجود اینکه مدت ها از تاریخ انتشار آن میگذرد همچنان یکی از محبوب ترین کامپایلرها به شمار می رود و در بسیاری آموزشکده‌ها و دانشگاه‌های کشورمان نیز از این نرم‌افزار استفاده می شود. این نرم افزار دارای ظاهر جالبی نبوده و همواره محیطی مشابه محیط داس را برای کاربران تداعی می کند چراکه از ابتدا این کامپایلر برای سیستم عامل داس نوشته شده است.

 

 

++Turbo C : یکی از زبان های برنامه نویسی قدرتمند است و ما امروز یکی از کامپایلرهای این زبان را در اختیار شما میگذاریم که کار با آن ساده است و در عین حال تمامی امکانات مورد نیاز شما را داراست و برنامه های شما را در تمامی سیستم عامل ها اجرا می کند.

 

 

 

 

Turbo C  is an Integrated Development Environment and compiler for the C programming language from Borland. First introduced in 1987, it was noted for its integrated development environment, small size, fast compile speed, comprehensive manuals and low price.
In May 1990, Borland replaced Turbo C with Turbo C++. In 2006, Borland reintroduced the Turbo moniker.

More info (open/close)

 

 

 

شما برنامه‌نویسان، اساتید و دانشجویان گرامی میتوانید نسخه کامل این نرم‌افزار را در ساختارهای مختلف دریافت نمائید...

 
 
 
 

دانلود  نسخه سفارشی نرم افزار برای همه ویندوزها

  Windows

( 3 مگابایت )

 

 

   Password  :  www.samavi.info 

 

 

دانلود  نسخه کامل نرم افزار  

  Dos

( 14 مگابایت )